Poslední rozloučení

Zveřejňujeme pouze se souhlasem objednavatele.

REZERVACE TERMÍNU NA SJEDNÁNÍ POHŘBU

Jsme si vědomi, že zařídit poslední rozloučení pro vaše blízké vyžaduje nejen péči a osobní přístup, ale také odpovídající časový prostor. Proto bychom Vás rádi požádali o telefonickou nebo osobní rezervaci termínu, v němž se Vám budeme moci v kanceláři maximálně věnovat. V DOBĚ COVIDOVÉ TÍM OMEZÍME I KONTAKT S OSTATNÍMI LIDMI. Děkujeme

  • DPP – Hledáme řečnici/obřadnici na smuteční obřady.
  • Do našeho týmu hledáme spolehlivého, bezúhonného, samostatného a slušného kolegu s řidičským průkazem B. Jeho náplní práce by byla účast na pohřbech, převozy, komunikace s pozůstalými, kopání hrobů, údržba hřbitova, držení pohotovostí. (DPČ, DPP nebo částečný úvazek. Vhodné i jako brigáda k nějakému HPP – na základě domluvy by šlo přizpůsobit ranní či odpolední směny).

Informace o rozloučení ZVEŘEJŇUJEME POUZE SE SOUHLASEM OBJEDNAVATELE. 

 

DatumHodinaMísto posledního rozloučeníJméno zesnulé/hoVěkBydlištěŽivé vysílání
07.10.202210:00Kostel sv. Marie Magdalény v ČerniciMarie DundrováNedožitých 95Mirkovice
05.10.20229:30Kaple sv. Martina ČKJozef Balogh72Chabičovice
V kruhu rodinnémKaple sv. Martina ČKMarkéta Schicková46Frymburk
04.10.202211:00Obřadní síň Horní PlanáPetr Kupčík46Horní Planá
03.10.202211:00Obřadní síň Vyšší BrodMilan Franc78Vyšší Brod
03.10.202210:00Obřadní síň Vyšší BrodMarie Stoiberová77Přední Výtoň
30.09.202211:00Obřadní síň Vyšší BrodPetr Nohel65Vyšší Brod
27.09.202210:00Kostel sv. Markéty Horní PlanáAdolf Wudy94Hůrka
26.09.202212:30Kaple sv. Martina ČKLadislav Krištof75Mýto
V KRUHU RODINNÉMKostel sv. Anny Věžovatá PláněJosef Froněk67Zubčice
23.09.20229:30Kaple sv. Martina ČKJindřich Klenka73Mojné
16.09.202211:00Kaple sv. Martina ČKJana SchinkováNedožitých 87České Budějovice
V úzkém kruhu rodinném Kaple sv. Martina ČKEmil Papšo76Holubov
13.09.20229:30Kaple sv. Martina ČKKarel Papoušek78Český Krumlov
12.09.202212:30Kaple sv. Martina ČKAlexandra Zlatinská57Český Krumlov
12.09.20229:30Kaple sv. Martina ČKSvatava KopačkováNedožitých 83Chvalšiny
09.09.202211:00Kaple sv. Martina ČKAntonín Hajer75Český Krumlov
08.09.20229:30Kaple sv. Martina ČKMargita FouskováNedožitých 75Český Krumlov
V tichosti zpopelněnPavel Rada ml.42Velešín
06.09.202212:30Kaple sv. Martina ČKIng. Petr Mostecký70Český Krumlov
02.09.202210:00Kostel BrlohVojtěch Tanzer85Jánské Údolí
01.09.20229:30Kaple sv. Martina ČKRenata Podhorová57Český Krumlov
31.8.202213:00Kaple sv. Martina ČKZdeněk Matoušek71Český Krumlov
31.08.20229:30Kaple sv. Martina ČKDiana Ráczová23Český Krumlov
31.08.20229:30Kaple sv. Martina ČKBohuslav Gábor63Český Krumlov
30.08.202211:00Kaple sv. MartinaPavel Homer71Větřní
Úzký kruh rodinnýMartina Dvořáková46Černá v Pošumaví
26.08.202211:00Kaple sv. Martina ČKJulius Plavuchaned. 71Černá v Pošumaví
24.08.202211:00Kaple sv. Martina ČKMiroslav Páral67Český Krumlov
22.8.20229:30Kaple sv. Martina ČKAnna Gažáková91Muckov
22.08.2022V kruhu rodinnémZdeňka Kočvarová87Chlum
18.08.2022V kruhu rodinnémMarie Vojčová92Mříč - Křemže
17.08.202211:00Kaple sv. Martina v ČKVlastimil Jiříček52Větřní
17.08.202212:30Kaple sv. Martina ČKLibuše Šnejdová77Český Krumlov
15.08.202211:00Kaple sv. Martina ČKAnna Sojkováned. 59Český Krumlov
12.08.202211:00Kaple sv. Martina ČKJosef Gašparík88Český Krumlov
10.08.2022V tichosti zpopelněnArnošt Perník97Český Krumlov
10.08.20228:30Krematorium ČBJosef Bartoš71Brloh
10.08.202211:00Kaple sv. Martina ČKJiří Neužil ned. 67Větřní
V kruhu rodinnémKrematorium ČBMVDr. Josef Musil 81Malonty
09.08.202211:00Kaple sv. Martina ČKEva Blažencová ned. 81Český Krumlov
09.08.202209:30Kaple sv. Martina Ondřej Dušek 64Kladné
05.08.202211:00Obora Křenov HubertZdenek Sláma ned. 70Kájov
03.08.202212:30Kaple sv. Martina ČKEduard Štěrba82Český Krumlov
03.08.202210:00Obřadní síň Horní PlanáVlastimila Preňková92Horní Planá
02.08.202210:00Obřadní síň Horní PlanáLibuše Poppová77Černá v Pošumaví
01.08.202211:00Kaple sv. Martina ČKAngel Čabaj69Všeměry
28.07.202210:00Palouček Vyšší BrodVěra Králíková79Vyšší Brod
28.7.202210:00Kaple na hřbitově v ČKJiří Musil89Český Krumlov
22.07.202212:30Kaple sv. Martina ČKJaroslava Foltinová 65Český Krumlov
22.07.202210:00Kostel Světlík Václav Honiš54Světlík
22.07.202209:30Kaple sv. Martina ČKJosef Bak92Větřní
20.07.202210:30Krematorium ČBJiří Dvořákned. 63Mokrá
18.07.202211:00Obřadní síň Horní PlanáPavel Petr73Horní Planá
15.07.202212:30Kaple sv. Martina ČKJosef Krák68České Budějovice
15.07.202211:00Kaple sv. Martina ČKVojtěch Nožička 81Český Krumlov
14.07.202211:00Obřadní síň Vyšší BrodMilada Winklerová75Vyšší Brod
11.07.202212:30Kaple sv. Martina ČKMarie Švecová 86Český Krumlov
11.07.202211:00Kaple sv. Martina ČKJiří Malkovský 70Srnín
08.07.202211:00Kaple sv. Martina ČKŠtefan Petričák 65Frymburk
07.07.202212:30Kaple sv. Martina ČKJosef Jagelka ned. 50Žaltice
04.07.202211:00Kaple sv. Martina ČKPavla Záviská76Přídolí
01.07.202211:00Kaple sv. Martina ČKFrantišek Mlezivaned. 85Větřní
27.06.202211:00Kaple sv. Martina ČKAnna Počtováned. 88Český Krumlov
24.06.202211:00Kaple sv. Martina ČKJosef Popluhárned. 75Český Krumlov
23.06.202211:00Kaple sv. Martina ČK
Václav Pekař79Větřní
20.06.202211:00Obřadní síň ČKIng. Jan Tůma81Český Krumlov
17.06.202211:00Obřadní síň ČKJan Valicsek68Přídolí
17.06.202212:00Obřadní síň ČKZuzana Veverkováned. 72Praha
16.06.2022V tichosti zpopelněnPetr Stropek55Srnín
16.06.2022V tichosti zpopelněnaJiřina Housková84Větřní
16.06.202211:00Obřadní síň ČKMarie Stisková89Větřní
16.06.202212:00Obřadní síň ČKMiloslava Švarcová70Chvalšiny
15.06.202211:00Obřadní síň ČKRudolf Čárt82Zátoňské Dvory
14.06.2022V tichosti zpopelněnaAnna Křivánková80Horní Planá
14.06.2022V tichosti zpopelněnBohuslav Švarc66Mokrá
09.06.202210:30Krematorium ČBFrantišek Kvasnička69Horní Planá
03.06.202211:00Obřadní síň ČKFrantiška Píšková78Světlík
02.06.202211:00Křížová HoraZdeňka Kutláková43Kaplice
01.06.202212:30Obřadní síň ČKMiluše Kráková83Větřní
01.06.202211:00Obřadní síň ČKMarie Švehlováned. 81Český Krumlov
31.05.202213:00Obřadní síň ČKVěra Hejdová83Český Krumlov
27.05.202211:00Obřadní síň ČKJosef Dušek68Srnín
V kruhu rodinnémJozef Kukolík77Mirkovice
27.05.202210:30Krematorium ČBLudmila Erhartová100Loučovice
26.05.2022V tichosti zpopelněnaVěra Musálková85Český Krumlov
23.05.202211:00Obřadní síň ČKMarie Kadlecováned. 89Srnín
20.05.202210:00hřbitov Č. Krumlov
uložení do rod. hrobu
Karel Wunsch56Český Krumlov
18.05.202210:00Obřadní síň ČKJan Stanko79Kájov
17.5.2022V tichosti zpopelněnVojtěch Kacz80Český Krumlov
16.5.202212:00Obřadní síň ČKFrantišek Jakubec93Zlatá Koruna
16.05.202211:00Vyšší Brod - paloučekFrantišek Postl62Loučovice
13.05.202211:00Obřadní síň ČKMarie Kalíšková90Český Krumlov
10.05.2022V tichosti zpopelněnRudolf Weis64Velešín
10.05.202211:00Obřadní síň ČKJarmila Perníková92Srnín
09.05.2022V KRUHU RODINNÉMObřadní síň ČKAlena Urbanová90Třebovice
4.5.2022V tichosti zpopelněnFrantišek Rejžek76Hořice
04.05.202214:00Obřadní síň ČKHelena Strnadová71Černá v Pošumaví
V úzkém kruhu rodinném Obřadní síň ČKZdeněk Pavlanín61Větřní
03.05.202210:00Obřadní síň ČKJana Böhmová74Český Krumlov
29.04.202210:00Kaple na hřbitově v ČKVerona Farková89Mirkovice
28.04.202210:00Obřadní síň ČKMiroslav Križan71Frymburk
20.04.202212:00Obřadní síň ČKMarie Dvorská79Český Krumlov
20.04.202210:00Kostel ČerniceJosef Koclíř79Český Krumlov
14.04.202210:00Obřadní síň ČKJosef Kadlec89 Český Krumlov
13.04.202210:00Kostel Větřní Kristina Prilipínová 89Větřní
08.04.202210:00Obřadní síň ČKMarie Matějkováned. 82České Budějovice
V tichosti zpopelněnFrantišek Laštovkaned. 80Český Krumlov
04.04.202210:00Obřadní síň ČKRůžena Králová ned. 63Český Krumlov
01.04.202211:00Obřadní síň Vyšší BrodVratislav Joza76Rožmberk nad Vltavou
V úzkém kruhu rodinnémJiří Čermák64Český Krumlov
29.3.2022V kruhu rodinnémSoňa Vaňasová91Křemže
25.3.202210:00Obřadní síň ČKStanislav Horčička85Český Krumlov
25.03.202211:00Kaple na hřbitově v ČKMarcela Jilková83Český Krumlov
24.3.202210:00Obřadní síň ČKMarie Robaušová96Velešín
24.3.202211:00Kostel Svatý Jan nad MalšíZlatuška Staňková75Svatý Jan nad Malší
22.03.202211:00Obřadní síň ČKJaroslav Schwarz88Český Krumlov
V tichosti zpopelněnLadislav Číž89Loučovice
15.03.202211:00Obřadní síň ČKMarta Průková 77Český Krumlov
14.03.202210:00Obřadní síň ČKJana Šulováned. 85Český Krumlov
11.03.202211:00Obřadní síň ČKHeřman Dvořáček82Český Krumlov
11.03.202210:00Obřadní síň ČKIng. Josef Tůmaned. 90Český Krumlov
11.03.202209:00Obřadní síň ČKJaroslav Marvan 70Český Krumlov
10.03.202210:00Obřadní síň ČKMiroslav Mynařík79Český Krumlov
09.03.202211:00Obřadní síň ČKMarie Kalianková 62Větřní
08.03.202211:00Obřadní síň Horní Planá Ludmila Pachová77Horní Planá
07.03.202210:00Obřadní síň ČKVáclav Martínek84Český Krumlov
V kruhu rodinnémFrantišek Vrhel87Český Krumlov
07.03.202212:00Obřadní síň ČKRůžena Fedorová81Český Krumlov
04.03.20229:00Obřadní síň ČKVáclav Říčař48Křemže
04.03.202212:00Obřadní síň ČKJan Prokeš81Český Krumlov
01.03.202210:00Obřadní síň ČKFrantišek Švarc80Lipno nad Vltavou
V tichosti zpopelněna
Ludmila Papáčová100Horní Planá
25.02.20229:00Kaple na hřbitově v ČKGisela Smoláková69Větřní
25.02.202212:00Kaple na hřbitově v ČKFrantišek Mondek70Svéráz
24.02.202211:00Obřadní síň ČKBohuslav Dadek73Český Krumlov
23.02.202212:30Kaple na hřbitově v ČKJan Kneifl87Přísečná
23.02.202209:00Obřadní síň ČKJiří Marada59Český Krumlov
22.02.202211:00Obřadní síň ČKZdeňka Šiktancová 88Český Krumlov
18.02.202211:00Obřadní síň ČKHelena Skopalová 80Český Krumlov
17.02.202213:00Obřadní síň ČKPavol Burdej70Kájov
17.02.202211:00Obřadní síň ČKHana Kotscherová 73Hořice na Šumavě
14.02.202210:00Obřadní síň ČKRůžena Šimková 91Kájov
11.02.202212:00Obřadní síň ČKWalter Grünsteidl82Český Krumlov
11.02.202210:00Obřadní síň ČKJosef Onderka77Český Krumlov
08.02.202210:00Kostel KájovMarkéta Šubová 84Hořice na Šumavě
08.02.202210:00Obřadní síň ČKZdeněk Kačer57Křemže
07.02.202211:00Kaple na hřbitově v ČKHelena Zdeňková 91Český Krumlov
04.02.202212:00Kaple na hřbitově v ČKZdeněk Kmoch 71Srnín
04.02.202211:00Obřadní síň ČKStanislav Hron80Český Krumlov
04.02.202210:00Obřadní síň ČKVáclav Hrdlička79Český Krumlov
04.02.202209:00Kaple na hřbitově v ČKMarie Volfová 68Mříč
04.02.202208:00Obřadní síň ČKVladimíra Mihókováned. 74Český Krumlov
01.02.202210:00Kaple na hřbitově v ČKKatarína Trinkbauerová 81Český Krumlov
28.01.202210:00Kaple na hřbitově v ČKBohumil Šimeček83Český Krumlov
27.01.202211:00Obřadní síň ČKRudolf Pavel 80Český Krumlov
27.01.202209:00Kaple na hřbitově v ČKPetr Němec73Český Krumlov
25.01.202213:00Obřadní síň ČKJaroslav Jiřička 92Český Krumlov
21.01.202211:00Kaple ČKJaroslav Vojč ned. 97Mříč
21.01.202210:30Krematorium ČBJana Veberová 80České Budějovice
21.01.202210:00Obřadní síň ČKAnna Semerádová 87Velešín
21.01.202209:00Obřadní síň ČKMarie Skypalová 72Suš
21.01.202209:00Kostel ČerniceVáclav Šítal 73Mojné
20.01.202211:00Obřadní síň ČKIrena Soukupová 68Český Krumlov
V tichosti zpopelněnVáclav Zabilka75Český Krumlov
20.01.202210:00Obřadní síň ČKŠárka Nováková 56Český Krumlov
V tichosti zpopelněnJan Pernica 74Český Krumlov
18.01.202210:00Kaple na hřbitově v ČKPeter Oračko73Netolice
14.01.202111:00Obřadní síň ČKMUDr. František Weber71Český Krumlov
V KRUHU RODINNÉMObřadní síň ČKJosef Hüttner61Český Krumlov
13.01.202210:00Obřadní síň ČKPavel Nožička79Český Krumlov
05.01.202210:00Obřadní síň ČKJosef Cifreund73Velešín
31.12.202110:00Kaple na hřbitově v ČKMargita Polhošová 71Ostrava
30.12.202113:00Obřadní síň ČKFrantišek Studený 82Větřní
30.12.202112:00Obřadní síň ČKBožena Šafářová 79Loučovice
30.12.202110:00Obřadní síň Vyšší BrodHedvika Huličová 77Vyšší Brod
V tichosti zpopelněnJuraj Slovikned. 45Český Krumlov
27.12.202110:00Obřadní síň ČKPavel Vrba62Černá v Pošumaví
21.12.202110:00Obřadní síň ČKErich Nodes62Loučovice
V tichosti zpopelněnFrantišek Cába74Velešín
20.12.202111:00Obřadní síň Horní Planá Božena Ocelková 88Horní Planá
18.12.202110:00Kostel FrymburkAndrea Smit45Lipno nad Vltavou
17.12.202111:00Obřadní síň ČKFrantišek Pöschel75Světlík
17.12.202110:00Obřadní síň ČKJan Böhm79Český Krumlov
16.12.202113:00Obřadní síň ČKŠimon Thon90Český Krumlov
16.12.202112:00Obřadní síň ČKJiří Sláma89Český Krumlov
16.12.202110:00Obřadní síň ČKAlžběta Schwarzová 73Hořice na Šumavě
15.12.202110:00Obřadní síň ČKAlena Vokůrková 73Český Krumlov
14.12.202111:00Obřadní síň ČKIng. Božena Filová 85 Hořice na Šumavě
14.12.202109:00Kaple na hřbitově v ČKMilan Dunka66Český Krumlov
10.12.202111:00Palouček Vyšší BrodMiloslav Ouředník71Vyšší Brod
10.12.202111:00Kaple na hřbitově v ČKMarie Staňková 100Český Krumlov
10.12.202110:00Obřadní síň ČKJan Loboziak73Rožmitál na Šumavě
10.12.202109:00Obřadní síň ČKStanislav Kahovec74Český Krumlov
V tichosti zpopelněnBohuslav Krčka62Větřní
V tichosti zpopelněnJaroslav Egrmajer56Český Krumlov
08.12.202111:00Obřadní síň ČKŠimon Dirbák 46Frymburk
08.12.202109:00Kaple na hřbitově v ČKRobert Dumka53Větřní
06.12.202110:00Obřadní síň ČKEliška Opelková 81Český Krumlov
03.12.202110:00
11:30
Kaple na hřbitově v ČK
Hřbitov Černá v Pošumaví
Miroslav Wolák68Český Krumlov
03.12.202110:00Kostel Zlatá KorunaHana Šlejmarová 67 Český Krumlov
30.11.202111:00Obřadní síň ČKJan Rejžek 59Kamenný Újezd (Chvalšiny)
29.11.202111:00Obřadní síň ČKJiří Povolný 70Český Krumlov
29.11.202110:00Obřadní síň ČKVladimír Vošmík 78Český Krumlov
26.11.202111:00Obřadní síň ČKFrantišek Grycz82Český Krumlov
26.11.202110:00Obřadní síň ČKAnna Lachová 72Chvalšiny
23.11.202111:00Obřadní síň ČKPetr Opelka53Český Krumlov
V tichosti zpopelněnaMUDr. Petruše Mayerová 67Český Krumlov (Tišnov)
18.11.202110:00Obřadní síň ČKJaromír Kuchař74Český Krumlov
V tichosti zpopelněnaTamara Lehoczká 80Český Krumlov
15.11.202111:00Obřadní síň Horní Planá Josef Truhlář91Horní Planá
15.11.202110:00Obřadní síň ČKDanuše a Jiří Michálkovi71, 71Chvalšiny
12.11.202111:00Obřadní síň ČKMichal Dolanský 22Český Krumlov
12.11.202110:00Obřadní síň ČKJosef Zíka82Český Krumlov
11.11.202111:00Obřadní síň ČKJan Čulík 50Kájov
10.11.202110:00Obřadní síň ČKMarie Vegešová 74Český Krumlov
06.11.202111:00Kostel VelešínFrantišek Jůda78Velešín
05.11.202111:00Obřadní síň ČKJiří Novotný82Český Krumlov
05.11.202110:00Obřadní síň ČKJan Bártl57Staré Dobrkovice
05.11.202109:00Obřadní síň ČKJana Cábová 81Třísov
02.11.202111:00Obřadní síň ČKLadislav Rot68Český Krumlov
01.11.202113:00Kaple na hřbitově v ČKLudovít Kotlár78Český Krumlov
29.10.202111:00Obřadní síň ČKVěra Bártová 74Český Krumlov
29.10.202111:00Obřadní síň Vyšší BrodVáclav Holub84Loučovice
27.10.2021V tichosti zpopelněnJosef Hrubeš83Český Krumlov
21.10.202110:00Obřadní síň ČKFrantišek Matějíček81Český Krumlov
V tichosti zpopelněnJindřich Votýpka81Větřní
18.10.202111:00Obřadní síň ČKAnna Milotová 65Český Krumlov
15.10.202112:00Krematorium ČBLadislav Oberfalzer74Velešín
15.10.202111:00Obřadní síň Vyšší BrodMarie Gobyová 82Vyšší Brod
15.10.202109:00Obřadní síň ČKMiloslav Panský 88Větřní
14.10.202112:00Kaple na hřbitově v ČKKarel Račák 71Mirkovice
14.10.202111:00Obřadní síň ČKMarie Berná 92Český Krumlov
14.10.202110:00Obřadní síň ČKFrantišek Kápar83Český Krumlov
13.10.202111:00Kostel Horní Planá Lubomír Škabroud62Bližná
08.10.202110:00Obřadní síň ČKEva Vaindlová rozená Turínová 73Větřní
04.10.202110:00Obřadní síň ČKMarie Kaislerová 88Český Krumlov
01.10.202111:00Obřadní síň ČKFrantišek Španinger85Velešín
29.09.202110:00Obřadní síň ČKDagmar Turečková 77Český Krumlov
27.09.202110.30Krematorium ČBJaroslav Píchaned. 73Velešín
24.09.202113:00Obřadní síň ČKJosef Kratochvíl88Český Krumlov
24.09.202110:00Kostel Větřní Martin Sivák68Větřní
22.09.202112:00Kaple na hřbitově v ČKPavel Husveth58Větřní
20.09.202110:00Obřadní síň ČKStanislav Bendaned. 79Český Krumlov
17.09.202111:00Obřadní síň ČKRůžena Šedivá 92Český Krumlov
16.09.202111:00Obřadní síň ČKDana Sukdoláková 67Český Krumlov
13.09.202111:00Obřadní síň ČKZdena Merunková ned. 75Hořice na Šumavě
10.09.202111:00Obřadní síň Vyšší BrodRůžena Goldová 81Vyšší Brod
10.09.202110:00Obřadní síň ČKJiřina Pártlová 71Srnín
10.09.202109:00Obřadní síň ČKMarie Jakubcová 82Křemže
09.09.202112:00Krematorium ČBAdolf Hajný ned. 90Český Krumlov
09.09.202110:00Obřadní síň Vyšší BrodDagmar Mikulášová 60Vyšší Brod
08.09.202112:00Obřadní síň ČKMarie Štěpková 90Třísov
08.09.202111:00Obřadní síň ČKVáclav Bartoš 45Chvalšiny
08.09.202110:00Obřadní síň ČKJana Jindrlová 74Frymburk
07.09.202111:00Obřadní síň ČKJarmila Štifterová 90Český Krumlov
02.09.202113:00Krematorium ČBHana Vlažná 67Velešín
30.08.202110:00Obřadní síň ČKJan Fanta55Boletice
27.08.202111:00Obřadní síň ČKJosef Glaser72Český Krumlov
27.08.202110:00Kostel FrymburkVěra Šafářová 75Frymburk
24.08.202110:00Kostel Zlatá KorunaMarie Lepší 87Zlatá Koruna
23.08.202111:00Obřadní síň ČKZdenka Přívratská ned. 87Český Krumlov
20.08.202110:00Obřadní síň ČKAnna Lancíková 87Plešovice
19.08.202112:00Obřadní síň ČKHynek Caudr67Český Krumlov
19.08.202110:00Obřadní síň ČKDanuše Doleželová 73Větřní
16.08.202111:00Obřadní síň ČKJiří Bernard49Horní Planá
16.08.202110:00Obřadní síň ČKLudmila Kolářová88Český Krumlov
13.08.202112:00Obřadní síň ČKBedřich Litvan85Zlatá Koruna
13.08.202111:00Obřadní síň ČKPetr Fanta74Frymburk
11.08.202111:00 Obřadní síň ČKLudovít Buryan62Vyšší Brod
11.08.202111:00Obřadní síň Horní Planá Vlastimil Truhlář56Horní Planá
09.08.202110:00Obřadní síň ČKAntonie Barešová 77Český Krumlov
06.08.202113:00Kostel LoučoviceFrantišek Anderlned. 90Loučovice
05.08.202111:00Obřadní síň ČKKarel Čtvrtník 84Český Krumlov
02.08.202110:30Krematorium ČBZuzana Janátová 71Český Krumlov
02.08.202110:00Kostel Zlatá KorunaLudmila Draxlerová 92Zlatá Koruna
30.07.202111:00Obřadní síň ČKVáclav Švec63Chvalšiny
30.07.202111:00Kostel Rožmberk nad Vltavou Šarlota Stašáková 89Vyšší Brod
28.07.202110:00Obřadní síň Horní Planá Margita Urdovičová 70Horní Planá
27.07.202111:00Kaple sv. MartinaAnna Nowaková40Staré Dobrkovice
26.07.202110:00Obřadní síň Vyšší BrodAntonín Čižmár85Loučovice
V tichosti zpopelněnŠtefan Milo72Český Krumlov
23.07.202111:00Obřadní síň ČKJaroslav Prilipín89Větřní
23.07.202110:00Obřadní síň ČK Antonín Šíma83Nový Křenov
22.07.202110:00Obřadní síň Horní Planá Helena Pavlíková 63Hůrka
20.07.2021V tichosti zpopelněnaEva Šmahelová 90Černá v Pošumaví
13.07.202112:00Obřadní síň ČKVeronika Malátová 48LazecDostupné zde
16.07.202110:00Obřadní síň ČKKarel Letko 43Český Krumlov
02.07.202111:00Obřadní síň ČKEmil Ocásek66Český Krumlov
02.07.202110:00Obřadní síň ČKEva Gregerová 81Přísečná
30.06.202112:00Obřadní síň ČKBožena Vrbová 88Černá v Pošumaví
V tichosti zpopelněnaMilada Stropková 73Lipno nad Vltavou
24.06.202111:00Obřadní síň Horní Planá Stanislava KoriťákováNedožitých 60Horní Planá
09.06.2021V tichosti zpopelněnAntonín Pétioki76Český Krumlov
08.06.202110:00Náves MalšínJan Blažek64Malšín
04.06.202111:00Kaple na hřbitově v ČKLenka Neubauerová (Eiblová)52Vyšší Brod
02.06.202110:00Kaple na hřbitově v ČKJana Vitková84Přísečná
24.05.202112:00Kaple na hřbitově v ČKLudovít Kotlár87Loučovice
24.05.202110:30Kaple sv. Martina ČKRůžena Žahourová 85Český Krumlov
21.05.2021V tichosti zpopelněnaRůžena Běhounková93Český Krumlov
21.05.202112:00Kaple sv. Martina ČKMiroslav Sýkora66Český Krumlov
21.05.202110:30Kaple sv. Martina ČKVěra Pártlová 57 Český Krumlov
20.05.202112:00Obřadní síň Vyšší BrodJosef Krahulec87Loučovice
19.05.202112:00Kaple sv. Martina ČKStanislav Škampa75Český Krumlov
18.05.202112:00Kaple sv. Martina ČKMUDr. Emanuel Dvořák73Český Krumlov
18.05.202110:30Kaple sv. Martina ČKMiroslav Klufa60Český Krumlov
14.05.202113:00Kostel ChvalšinyFrantišek Růžička78Mirkovice
14.05.202109:00Kaple sv. Martina ČKFrantišek Fleischhacker89Český Krumlov
13.05.202111:00
13:30
Obřadní síň Vyšší Brod
Hřbitov Český Krumlov
Karel Poláček33Český Krumlov
12.05.202110:00Kaple na hřbitově v ČKRůžena Mácová64Český Krumlov
11.05.2021V tichosti zpopelněnJiří Puritscher Nedožitých 75Černá v Pošumaví
07.05.202110:30Kaple sv. Martina ČKJan FošumNedožitých 73Český Krumlov
03.05.202110:00Kaple sv. Martina ČKLadislav HálekNedožitých 92Český Krumlov
30.04.202111:00Obřadní síň ČKVěra Pazderková 90Český Krumlov
28.04.202111:00Obřadní síň ČKVlastimil Pekárek85Muckov
28.04.202110:00Obřadní síň ČKVáclav Kmoch67Kájov
27.04.202111:00Obřadní síň ČKJiřina Mašková 70Větřní
23.04.202111:00Obřadní síň ČKPavel Jungwirth65Český Krumlov
23.04.202112:00Obřadní síň Vyšší BrodJiří Jílek65Pohraniční Stráže
22.04.202110:00Obřadní síň ČKJan Moučka92Holubov
V úzkém kruhu rodinnémObřadní síň ČKFrantišek Kysela 92Záluží
21.04.2021V tichosti zpopelněnaMarta Jindrová 78Český Krumlov
21.04.2021V tichosti zpopelněnJiří Pirný 73Větřní
20.04.2021V tichosti zpopelněnJaroslav Tošner88Větřní
20.04.202110:00Kaple na hřbitově v ČKAdam DanihelNedožitých 70Loučovice
19.04.202112:00Obřadní síň ČKMarie Hlasová Nedožitých 90Velešín
19.04.202110:00Obřadní síň ČKMiroslav Kopačka 85Chvalšiny
16.04.202111:00Obřadní síň ČKBedřiška Michalecká Nedožitých 70Hořice na Šumavě
16.04.202109:00Obřadní síň ČKAlžběta Husárová 82Český Krumlov
14.04.202110:00Kaple na hřbitově v ČKAnna Dunková80Český Krumlov
09.04.202111:00Kaple na hřbitově v ČKAdéla Dunková33Brloh
09.04.202109:00Obřadní síň ČKMiloslav MarekNedožitých 71Horní Planá
07.04.202110:00Kaple na hřbitově v ČKMiroslav Dunka68Český Krumlov
31.03.202110:00Kaple na hřbitově v ČKMarie Kadubcová85Svachova Lhotka
31.03.202109:00Kostel ChvalšinyJiří Tomandl71Chvalšiny
30.03.202111:00Kostel KapliceMarie Schmidová88Kaplice
26.03.2021V tichosti zpopelněnaKarla Řechková78Český Krumlov
26.03.202111:00Obřadní síň ČKMarie Benešová90Horní Planá
26.03.202110:00Obřadní síň ČKZdeňka Hintermüllerová89Velešín
25.03.202110:00Obřadní síň ČKMarie Pilsová84Zubčice
V tichosti zpopelněnaDana Turnhőferová60Český Krumlov
22.03.202112:00Kaple sv. Martina ČKMUDr. Věroslav Pelz93Český Krumlov
19.03.202112:00Kaple na hřbitově v ČKAntonie Káparová77Český Krumlov
18.03.202112:00Kaple na hřbitově v ČKVáclav Motejl66Český Krumlov
18.03.202110:00Obřadní síň ČKFrantišek Kubička90Český Krumlov
16.03.202110:00Obřadní síň ČKAlois Meisetschläger83Český Krumlov
16.03.202109:00Obřadní síň ČKKarel Ginzel53Český Krumlov
15.03.202112:00Obřadní síň ČKPetr Schmied50Chvalšiny
15.03.202110:00Obřadní síň ČKRadovan Fila55Hořice na Šumavě
12.03.202113:00Obřadní síň Vyšší BrodMarie Píglová70Rožmberk nad Vltavou
12.03.202111:00Obřadní síň ČKJiří Kudláček 74Český Krumlov
11.03.202112:00Kaple na hřbitově v ČKVlasta Frischová (Šikutová)74Srnín
11.03.202110:00Obřadní síň Horní PlanáJana Schimmerová47Pernek
10.03.202110:00Obřadní síň ČKJan Hanžlík87Přísečná
08.03.202110:00Obřadní síň ČKMarie Lavičková 68Větřní
05.03.202111:00 Obřadní síň ČKVěra Lišková 63Český Krumlov
04.03.202111:00Palouček Vyšší BrodJiří Krahulec70Přední Výtoň
03.03.202110:00Obřadní síň ČKFrantišek Kupeček80Kájov
02.03.202111:00Obřadní síň ČKJan VochozkaNedožitých 72Český Krumlov
26.02.202111:00Obřadní síň ČKAnna Knotková 86Horní Planá
25.02.202110:00Obřadní síň ČKJosef Adler62Český Krumlov
19.02.202111:00Obřadní síň ČKPavel Urban65Brloh
18.02.202113:00Obřadní síň Vyšší BrodMatylda Kartáková 83Vyšší Brod
V tichosti zpopelněnaMiroslava Čermáková 92Český Krumlov
V tichosti zpopelněnJan Zahradník72Český Krumlov
V tichosti zpopelněna Milada Padertová 95České Budějovice
16.02.202110:00Obřadní síň ČKLudmila Neřoldová 95Český Krumlov
15.02.202112:00Obřadní síň ČKFrantišek Pelech 77Český Krumlov
15.02.202111:00Obřadní síň ČKJitka Jegorová 85Český Krumlov
15.02.202110:00Obřadní síň ČKFrantišek Karafiát 72Hořice na Šumavě
12.02.202111:00Obřadní síň ČKVáclav Papoušek75Český Krumlov
11.02.202109:00Obřadní síň ČKMarie Kuchtová 72Drkolná
V kruhu rodinnémZdeňka Prüherová 68Český Krumlov
10.02.202112:00Kaple na hřbitově v ČKMilan Červeňák62Větřní
09.02.202113:00Kaple na hřbitově v ČKFrantišek Bělecký 79Český Krumlov
09.02.202111:00Obřadní síň ČKBohuslav Krčka84Český Krumlov
Obřadní síň ČK - Kruh rodinný Ladislav Muk85Český Krumlov
08.02.202110:00Kostel Kamenný ÚjezdJosef Bürger75Čertyně
05.02.202112:00Kaple na hřbitově v ČKGertruda Šmejkalová 74Světlík
05.02.202111:00Obřadní síň ČKHelena Klečková 79Český Krumlov
05.02.202109:30Kaple na hřbitově v ČKKvětoslava Cábová 81Větřní
04.02.202111:00Kaple na hřbitově v ČKMarie Pfauserová 93Chabičovice
V tichosti zpopelněnFrantišek Kapoun70Dolní Dvořiště
29.01.202111:00Obřadní síň ČKRudolf Šuran77Černá v Pošumaví
29.01.202111:00Kostel Vyšší BrodJiří Bublík76Vyšší Brod
29.01.2021V úzkém kruhu rodinnémHelena Švábová 87Český Krumlov
28.01.202110:00Obřadní síň ČKPetr Moučkaned. 85Větřní
27.01.202111:00Obřadní síň Vyšší BrodLadislav Bradáč66Vyšší Brod
25.01.202110:00Kaple na hřbitově v ČKLadislav Pártl82Přísečná
22.01.202112:00Obřadní síň ČKJolana Chmelíková 71Nová Pec
22.01.202111:00Obřadní síň Horní Planá Marie Zelenková 76Horní Planá
22.01.202111:00Obřadní síň ČKZdeněk Muk66Český Krumlov
21.01.202111:00Obřadní síň ČKHelena Zárubová 93Větřní
19.01.2021V tichosti zpopelněnJan Lochmann80Český Krumlov
15.01.202113:00Obřadní síň ČKMarián Rojiček78Kájov
15.01.202112:00Obřadní síň ČKJana Bayerová 72Zlatá Koruna
15.01.202110:00Obřadní síň ČKTerezie Talířová 93Český Krumlov
14.01.202110:00Kostel ČerniceFrantišek Dušek38Záhorkovice
12.01.202111:00Obřadní síň ČKJan Szkipal66Červený Dvůr
V kruhu rodinném Erika Rozehnalová 81Český Krumlov
08.01.202110:00Obřadní síň ČKEmil Vilímek53Mezipotočí
05.01.202111:00Obřadní síň Horní PlanáJaroslava Schneiderová roz. Rodová 63Raveň